Portal Lekarza 2020-08-29T21:01:56+02:00

PORTAL LEKARZA to innowacyjna bezpłatna platforma online stworzona przez firmę DIAGDENT z myślą o lekarzach stomatologach i laryngologach.

Dzięki Portalowi możesz kierować swoich pacjentów bezpośrednio do zaufanych placówek DIAGDENT na badania radiologiczne, takie jak: tomografia CBCT , pantomogram czy cefalometria. Jako lekarz masz dostęp do swojego konta przez całą dobę, z każdego miejsca na świecie, dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić historię badań swoich pacjentów.

Aby się zarejestrować do portalu wprowadź swoje dane i wyślij do weryfikacji, po której będziesz mógł się zalogować i poznać wszystkie korzyści proponowane przez Portal DIAGDENT.

ZAŁÓŻ KONTO

PORTAL LEKARZA to:

Gwarancja wysokiej jakości badań
realizowanych na najnowocześniejszym sprzęcie

Oszczędność Twojego czasu badania otrzymasz od razu po ich wykonaniu

Dostęp do wszystkich badań Twoich Pacjentów przez 24 h na dobę

Możliwość konsultacji wyników on-line  z innymi lekarzami

Skierowania także w wersji elektronicznej

Zaufali nam

„Dzięki Portalowi Lekarza mam pewność, że badania moich Pacjentów będą wysokiej jakości, a ja mogę przygotować się na konsultacje z Pacjentem jeszcze zanim do mnie przyjdzie, ponieważ ich wyniki otrzymuję od razu po wizycie Pacjenta w DIAGDENCIE.”

Dr n. med. Miroslaw Kulewicz

„Portal Lekarza to świetne narzędzie, ułatwiające moją pracę – mogę na bieżąco śledzić historię moich Pacjentów, ponieważ ich wszystkie badania mam w jednym miejscu, do którego mam dostęp w każdej chwili. Dla mnie jest to wielkie ułatwienie, a dla moich Pacjentów poczucie profesjonalnej opieki lekarskiej, czyli bezpieczeństwa.”

Dr Michał Korba

„Z Portalu korzystam ponieważ przyspiesza moją pracę – nie muszę czekać na Pacjenta by mieć wyniki jego badań, a Pacjent zawsze wraca na moją konsultację zadowolony z profesjonalizmu techników DIAGDENTU.”

Lek. dent. Jarosław Dąbrowski, Specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej
„Doceniam możliwości Portalu przede wszystkim dlatego, że mogę mieć natychmiastowy dostęp do wszystkich badań radiologicznych moich Pacjentów. Jest to dla mnie duże ułatwienie i możliwość pracy w każdym miejscu.
Pacjenci są pod wrażeniem organizacji i możliwości technologicznych , jest to dla nich duże ułatwienie , bo wyniki badań otrzymuję bez ich pośrednictwa. „
Dr n.med. Jacek Iracki

Nie trać czasu – zarejestruj się na Portalu Lekarza jeszcze dziś

ZAŁÓŻ KONTO
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.