Bezpłatne opisy badań w pracowniach DIAGDENT

Bezpłatne opisy badań w pracowniach DIAGDENT

Samo wykonanie obrazowego badania stomatologicznego to nie wszystko – równie ważny jest szczegółowy i precyzyjny opis jego wyniku. W pracowniach DIAGDENT w Warszawie  opisy badań    pantomogramu oraz tomografii 3D – są bezpłatne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasze pracownie radiologii stomatologicznej DIAGDENT w Warszawie (Praga Południe, Białołęka, Ursynów i Włochy, a od kwietnia także Bielany) dysponują najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia szybkie, precyzyjne i bezpieczne wykonywanie szerokiego spektrum badań obrazowych: RTG punktowego zębów, zdjęć cefalometrycznych oraz pantomograficznych, a także tomografii CBCT 3D. Nasza doświadczona kadra pozostaje do dyspozycji pacjentów, zapewniając profesjonalną opiekę na każdym etapie badania – od informacji o badaniu przez jego wykonywanie aż po odbiór wyników. Komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjentów są dla nas bezcenne!

Nasze pracownie DIAGDENT w Warszawie wyróżniają się jeszcze jednym aspektem – wyniki przeprowadzanych u nas badań to nie tylko płyta CD, klisza medyczna czy pliki dostępne on line lub wysyłane pacjentowi na maila. Na życzenie lekarza kierującego  dołączamy do nich kompleksowe opisy, wykonywane przez naszych specjalistów – co najważniejsze, opisy te są zupełnie bezpłatne! Dzięki temu zarówno pacjent, jak i lekarz prowadzący  otrzymuje szczegółową informację na temat stanu zdrowia, co pozwala na szybkie postawienie diagnozy oraz dobranie najskuteczniejszych metod leczenia.

Bezpłatne opisy obrazowych badań stomatologicznych w pracowniach DIAGDENT gwarantują pacjentom i lekarzom stomatologom wyjątkowy komfort, stanowiąc bezcenne źródło wiedzy o stanie zdrowia danej osoby oraz znacznie ułatwiając planowanie leczenia. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu -> https://www.diagdent.pl/kontakt/.

2020-03-27T17:01:33+01:00 19 października 2018|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.