DIAGDENT – stomatologiczna diagnostyka obrazowa w Warszawie

Nowoczesna stomatologia nie może obyć się bez badań obrazowych, które pozwalają nie tylko na precyzyjną i szybką diagnostykę, ale są również nieocenione m.in. w planowaniu leczenia. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy sieć pracowni radiologii stomatologicznej DIAGDENT w Warszawie, gdzie wykonujemy m.in. RTG zęba, cefalometrię i tomografię komputerową 3D.

Diagnostyka obrazowa jest niezbędnym elementem leczenia stomatologicznego. Lekarze dentyści w wielu przypadkach potrzebują wyników RTG zęba czy zdjęcia pantomograficznego, by dokładnie zdiagnozować stan, z jakim zgłasza się do nich pacjent, a także zaplanować leczenie – zarówno zachowawcze, jaki i np. ortodontyczne czy endodontyczne. Potrzebę diagnostyki obrazowej w stomatologii coraz lepiej rozumieją także sami pacjenci – skierowanie na tomografię komputerową 3D nie jest dla nich wyrazem fanaberii lekarza, ale koniecznym etapem leczenia.

W odpowiedzi na takie potrzeby zarówno lekarzy dentystów, jak i pacjentów, kilka lat temu uruchomiliśmy pierwszą pracownię radiologii stomatologicznej DIAGDENT przy ul. Brazylijskiej 13 w Warszawie. Dysponowaliśmy wówczas bardzo nowoczesnym jak na polskie warunki sprzętem diagnostycznym, a także doświadczonym, wyspecjalizowanym zespołem radiologów, więc na zdjęcia RTG czy pantomogram zgłaszali się do nas pacjenci nie tylko z Saskiej Kępy, ale całej Warszawy. Podjęliśmy więc decyzję, by rozbudować sieć naszych placówek i otworzyć pracownie także w innych punktach miasta – tak, by umożliwić wygodne i szybkie skorzystanie z naszych usług jak największej liczbie pacjentów. Tak powstała pracownia DIAGDENT przy ul. Białołęckiej 166D oraz placówka DIAGDENT przy Pasażu Ursynowskim 1 (stacja metra Stokłosy).

DIAGDENT – czym się wyróżniamy?

We wszystkich placówkach DIAGDENT oferujemy pacjentom wygodny dostęp do nowoczesnej diagnostyki stomatologicznej – zarówno lekarzom, którzy mogą bez zbędnych formalności kierować do nas swoich pacjentów, jak i właśnie pacjentom. Zaawansowany technologicznie sprzęt, którym dysponujemy, pozwala na szybkie i bezpieczne wykonanie badania, a wynik jest dostępny bezpośrednio w placówce lub on-line.

We wszystkich trzech pracowniach DIAGDENT wykonujemy RTG zęba (celowane i skrzydłowo-zgryzowe), pantomogram, cefalometrię, RTG zatok obocznych nosa, RTG stawów skroniowo-żuchwowych, a także tomografię żuchwy, szczęki i wycinka łuku. Tomografię stawów skroniowo-żuchwowych (w zwarciu i rozwarciu), tomografię zatok, ucha środkowego, obrotnika i twarzoczaszki wykonujemy jedynie w placówce DIAGDENT przy ul. Brazylijskiej 13. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu -> https://www.diagdent.pl/kontakt/.

2019-01-28T15:04:01+01:00 28 stycznia 2019|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.