Nowa placówka Diagdent na Bielanach – otwarcie przesunięte na 4 maja

Aby zapewnić Państwu maksymalne możliwe bezpieczeństwo korzystania z naszych usług w czasie epidemii koronawirusa, postanowiliśmy przesunąć otwarcie naszej nowej placówki na 4 maja.
Tego dnia udostępniamy Państwu naszą nową pracownię na Bielanach. To już piąta placówka Diagdent, największej sieci pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie.

Do czterech dotychczasowych pracowni DIAGDENT – na Saskiej Kepie, Białołęce, Ursynowie i Włochach – w maju dołącza piąta! Wszystkie osoby potrzebujące nowoczesnej diagnostyki obrazowej – stomatologicznej lub laryngologicznej – zapraszamy do pracowni DIAGDENT na Bielanach, przy ul. Przy Agorze 11a.

Jednym z najważniejszych atutów nowej placówki DIAGDENT jest dogodne położenie w centrum Bielan. Nowa pracownia zlokalizowana jest zaledwie 700 m od dwóch stacji metra Młociny i Wawrzyszew, można do niej również dojechać autobusami linii 103, 121, 303 (przystanek „Wrzeciono” – 200 m od placówki) i tramwajami linii 1, 4, 6, 15, 17, 18 w ciągu ulicy Marymonckiej (przystanek „Przy Agorze” – 400 m od placówki) .

Dzięki temu pracownia na Bielanach jest łatwo dostępna dla mieszkańców północno-zachodniej części Warszawy: Żoliborza,  Bemowa, czy Woli, a także Łomianek i okolic. Niewielka odległość naszej placówki od dwóch stacji metra (Młociny i Wawrzyszew), daje możliwość łatwego i szybkiego skorzystania z nowej placówki DiagDent na Bielanach wszystkim mieszkańcom Warszawy korzystającym z metra.

Z innych dzielnic Warszawy oraz sąsiednich miejscowości można do nas dojechać również samochodem parkując w bezpośrednim sąsiedztwie placówki przy ulicy Przy Agorze.

Pracownia DIAGDENT na Bielanach – zakres usług

W placówce DIAGDENT na Bielanach skorzystać można z pełnego zakresu nowoczesnych i bezpiecznych stomatologicznych badań obrazowych:

Badania wykonywane są przy pomocy tomografu CS 9300, który przy wykorzystaniu minimalnej dawki promieniowania zapewnia najwyższą jakość i precyzję uzyskiwanych obrazów. Przy wykonywaniu badań nasz personel kieruje się zasadami bezpieczeństwa naszych pacjentów i wykonuje je przy użyciu dawek promieniowania tak niskich jak to tylko możliwe dla uzyskania wysokiej jakości badań.

W pracowni DIAGDENT na Bielanach wykonujemy badania bez konieczności wcześniejszych zapisów (Komunikat w sprawie koronawirusa SARS Cov-2). Pacjent otrzymuje wynik bezpośrednio po ich zakończeniu w pracowni – na kliszy (badania 2D), na płycie lub pendrive’ie. Jeśli istnieje taka potrzeba, zasygnalizowana przez lekarza zlecającego, nasi specjaliści mogą również wykonać profesjonalny opis badania, który jako jedyni w Warszawie wykonujemy bezpłatnie.

Nowa placówka DIAGDENT docelowo czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Z powodu epidemii tymczasowo zmieniamy godziny otwarcia placówki na Bielanach.

NOWE GODZINY PRACY PLACÓWEK DIAGDENT

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 22 126 69 42 oraz pod adresem mailowym info@diagdent.pl. Zapraszamy do kontaktu!

2020-04-30T12:45:08+02:00 26 kwietnia 2020|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.