Placówki DIAGDENT – na miarę XXI wieku

Placówki DIAGDENT – na miarę XXI wieku

Sieć naszych pracowni radiologii stomatologicznej DIAGDENT składa się z trzech placówek: na Saskiej Kępie, Białołęce i Ursynowie. To nowoczesne, schludne i eleganckie miejsca, do których łatwo dojechać z całej Warszawy. Zapraszamy!

Początek rozwoju sieci DIAGDENT to placówka na Saskiej Kępie, przy ul. Brazylijskiej 13. Z biegiem czasu i wzrostem zapotrzebowania na nowoczesną, mało inwazyjną stomatologiczną diagnostykę obrazową, zdecydowaliśmy się na uruchomienie dwóch kolejnych placówek – na Białołęce, przy ul. Białołęckiej 166D (w okolicach Factory Annopol) oraz na Ursynowie, przy Pasażu Ursynowskim 1. Dzięki temu, swoim zasięgiem działania objęliśmy całą Warszawę.

Co wyróżnia placówki DIAGDENT? Są to nowoczesne, schludne i bardzo eleganckie miejsca – urządzone z myślą o wygodzie wszystkich naszych pacjentów. Posiadamy udogodnienia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, wokół naszych pracowni można bez problemu zaparkować. Łatwo dojechać do nas nie tylko samochodem, ale także środkami komunikacji miejskiej: metrem, autobusami, tramwajami.

Warta podkreślenia jest jeszcze jedna kwestia. W pracowniach DIAGDENT doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi pacjenci pracują w różnych godzinach, a przed i po pracy mają do załatwienia wiele różnych spraw. Dla ich jak największego komfortu, wszystkie placówki DIAGDENT są czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00, a także w soboty – od 10:00 do 14:00. Dzięki temu można bez problemu dopasować termin badania do czasu, jakim dysponują nasi pacjenci.

Wszystkie osoby zainteresowane stomatologicznymi badaniami obrazowymi oraz lekarzy – stomatologów, laryngologów, chirurgów twarzowo-szczękowych, szukających godnego zaufania miejsca, do którego mogą pokierować na badania swoich pacjentów, zapraszamy do pracowni DIAGDENT. Pracujemy na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, zapewniamy miłą i serdeczną atmosferę. Zachęcamy do kontaktu -> https://www.diagdent.pl/kontakt/.

 

 

2018-11-23T14:18:29+01:00 23 listopada 2018|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.