Wyniki badań – w jakiej formie można je otrzymać?

Pracownie DIAGDENT to nie tylko najnowocześniejszy sprzęt oraz najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych badań, ale także szerokie możliwości przekazywania pacjentom ich wyników na różnych nośnikach danych.

W pracowniach DIAGDENT doskonale zdajemy sobie sprawę, że wyniki wykonanych u nas badań pacjent musi otrzymać w takiej formie, aby mógł wygodnie zabrać je ze sobą, a także przekazywać kolejnym lekarzom. Niejednokrotnie bywa przecież tak, że wykonanie pantomogramu zleca np. stomatolog ogólny, ale po zapoznaniu się z jego wynikami zleca jeszcze konsultację z ortodontą, chirurgiem szczękowym, czasem nawet laryngologiem. Dla pacjenta zdecydowanie bardziej komfortowa jest sytuacja, gdy uzyskane zdjęcia może wygodnie transportować w podręcznej torebce czy plecaku.

W pracowniach DIAGDENT w Warszawie wyniki badań przekazujemy pacjentom w pierwszej kolejności na kliszy, choć istnieje możliwość zapisania ich także na płycie CD lub – od niedawna – na nośniku pendrive (USB) o pojemności 4GB.

Co ważne, pierwszy wybrany nośnik (do wyboru klisza lub CD) jest dla pacjenta bezpłatny – drobną dopłatę należy uiścić dopiero przy kolejnym. W przypadku wyników przekazywanych na nośniku USB konieczna jest dopłata w wysokości 20 zł.

Na wybranym nośniku pacjentowi przekazywane są także opisy badań wykonywane na miejscu przez naszych specjalistów.

Przypominamy, że w pracowniach DIAGDENT na Saskiej Kępie, Białołęce, na Ursynowie i we Włochach opisy są bezpłatne – dzięki temu pacjenci oraz zlecający badania lekarze zyskują specjalistyczną wiedzę o stanie zdrowia, co pozwala szybko postawić trafną diagnozę oraz zaplanować leczenie.

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę -> https://www.diagdent.pl/kontakt/

2019-08-22T13:04:42+02:00 22 sierpnia 2019|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.