Dla lekarzy

Dla lekarzy 2020-03-28T22:45:26+01:00

Jesteśmy siecią nowoczesnych pracowni radiologicznych. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań stomatologicznych. Dzięki wysoce doświadczonej kadrze techników RTG, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość badań przy minimalnych dawkach promieniowania!

Dlaczego DIAGDENT?

Nasza oferta to zupełnie nowy wymiar radiologii.

Pracujemy na najwyższej klasy sprzętach Kodak CS 9600 (Diagdent Saska Kępa i Diagdent Ursynów) oraz 9000C (Diagdent Saska Kepa – badania 2D), CS 9300 (dostępny od 17 kwietnia w Diagdent Bielany) oraz CS 8100 (Diagdent Białołęka i Diagdent Włochy), które dają bardzo szerokie możliwości diagnozowania struktur zębowych. Nowoczesne urządzenia umożliwiają niezwykle dokładne pomiary w skali 1:1 obrazowanie 3D, odwzorowujące tkanki w przestrzeni. Łączymy metodę 2D z metodą 3D – wskazując dokładne szczegóły i lokalizację badanych obszarów.

Komfort i bezpieczeństwo

Wszystkie badania wykonujemy w ciągu 10 minut od rejestracji pacjenta! Czas oczekiwania pacjenta od momentu wejścia do wyjścia z pracowni to 15 minut! W naszych pracowniach, badania wykonują Technicy RTG doświadczeni w wykonywaniu badań stomatologicznych! Pracujemy zgodnie z zasada Alara (As Low As Reasonably Acievable – tak nisko jak jest to realnie możliwe) to podstawowa zasada ochrony radiologicznej. Zasada ALARA to polityka minimalizacji ryzyka poprzez utrzymanie ekspozycji na najniższym poziomie pod względem kosztów, technologii i korzyści dla zdrowia.

Stosując zasadę ALARA badania diagnostyczne z zastosowaniem promieniowania jonizującego powinno wykonywać się w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganego rezultatu przy możliwie najmniejszej dawce promieniowania.

Specjalne ceny dla Pacjentów naszych Partnerów!

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do współpracy. Partnerom, którzy zdecydują się na współpracę z nami, oferujemy specjalne – niższe ceny. Przesyłamy Państwu czytelne skierowania, na podstawie których kierujecie Pacjentów na badanie do naszej placówki, a my wykonujemy dla nich badania w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zgodnie z poniższą tabelą:

Zdjęcia wewnątrzustne
RTG zęba – celowane 20 zł
RTG skrzydłowo – zgryzowe 30 zł
Zdjęcia cyfrowe 2D
Pantomogram 65 zł
Cefalometria (boczne, AP, PA) 65 zł
Pantomogram + Cefalometria (komplet ortodontyczny) 120 zł
RTG zatok obocznych nosa 65 zł
RTG stawów skroniowo – żuchwowych 65 zł
Dodatkowa dokumentacja klisza lub płyta CD 10 zł
Tomografia CBCT 3D
Tomografia wycinka łuku 110 zł
Tomografia żuchwy 150 zł
Tomografia szczęki 150 zł
Tomografia szczęki i żuchwy 200 zł
Tomografia stawów skroniowo-żuchwowych w zwarciu* 150 zł
Tomografia stawów skroniowo-żuchwowych w rozwarciu* 150 zł
Tomografia zatok (szczękowych, nosowych, czołowych)* 150 zł
Tomografia ucha środkowego* 150 zł
Tomografia obrotnika* 150 zł
Tomografia twarzoczaszki* 200 zł
Opis badań – BEZPŁATNIE !!! **

* Badania wykonywane w pracowniach na ul. Brazylijskiej 13 (Saska Kepa), przy Pasażu Ursynowskim 1 (Ursynów) i Przy Agorze 11A (Bielany).
** Opis wykonywany na życzenie lekarza zlecającego. Czas oczekiwania: do 5 dni roboczych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom regularnie uruchomiamy nowe placówki DiagDent w Warszawie. Obecnie jesteśmy dostępni w czterech lokalizacjach: na Saskiej Kępie (ul. Brazylijska 13), na Białołęce (ul. Białołęcka 166D), na Ursynowie (Pasaż Ursynowski 1) oraz na Włochach (ul. Zdobnicza 8). Od 17 kwietnia zapraszamy Państwa pacjentów do nowej placówki na Bielanach (Przy Agorze 11 A0.

Jeżeli możemy Państwu w jakiś sposób przybliżyć formy współpracy, zapraszamy do kontaktu.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.