Dla lekarzy

Dla lekarzy 2018-04-26T06:14:44+02:00

Jesteśmy siecią nowoczesnych pracowni radiologicznych. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań stomatologicznych. Dzięki wysoce doświadczonej kadrze techników RTG, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość badań przy minimalnych dawkach promieniowania!

Dlaczego DIAGDENT?

Nasza oferta to zupełnie nowy wymiar radiologii.

Pracujemy na najwyższej klasy sprzętach KODAK 9000CS (Białołęka ) oraz KODAK 9300 (Saska Kępa), który daje bardzo szerokie możliwości diagnozowania struktur zębowych. Nowoczesne urządzenie umożliwia niezwykle dokładne pomiary w skali 1:1 obrazowanie 3D, odwzorowujące tkanki w przestrzeni. Łączymy metodę 2D z metodą 3D – wskazując dokładne szczegóły i lokalizację badanych obszarów.

Komfort i bezpieczeństwo

Wszystkie badania wykonujemy w ciągu 10 minut od resjestracji pacjenta! Czas oczekiwania pacjenta od momentu wejścia do wyjścia z pracowni to 15 minut! W naszych pracowniach, badania wykonują Technicy RTG doświadczeni w wykonywaniu badań stomatologicznych! Pracujemy zgodnie z zasada Alara (As Low As Reasonably Acievable – tak nisko jak jest to realnie możliwe) to podstawowa zasada ochrony radiologicznej. Zasada ALARA to polityka minimalizacji ryzyka poprzez utrzymanie ekspozycji na najniższym poziomie pod względem kosztów, technologii i korzyści dla zdrowia.

Stosując zasadę ALARA badania diagnostyczne z zastosowaniem promieniowania jonizującego powinno wykonywać się w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganego rezultatu przy możliwie najmniejszej dawce promieniowania.

Specjalne ceny dla Pacjentów naszych Partnerów!

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do współpracy. Partnerom, którzy zdecydują się na współpracę z nami, oferujemy specjalne – niższe ceny. Przesyłamy Państwu czytelne skierowania, na podstawie których kierujecie Pacjentów na badanie do naszej placówki, a my wykonujemy dla nich badania w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zgodnie z poniższą tabelą:

BADANIE Cena komercyjna Cena dla Pacjentów
naszych Partnerów
Cennik usług Diagdent Pantomogram* 80 zł 65 zł 120 zł
Cefalometria* 80 zł 65 zł
Tomografia CBCT 3D:
szczęki 170 zł 150 zł
żuchwy 170 zł 150 zł
odcinek łuku 120 zł 110 zł
twarzoczaszki 340 zł 300 zł
zatoki szczękowe oraz czołowe 250 zł 220 zł
Punktowe RTG* 30 zł 20 zł

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy nowe placówki DiagDent w Warszawie na Białołęce i na Ursynowie.
Jeżeli możemy Państwu w jakiś sposób przybliżyć formy współpracy, zapraszamy do kontaktu.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.