Kadra

Kadra 2018-06-15T10:17:35+01:00

RADIOLODZY

Patrycja Pajszczyk

Ukończyła CKU zdobywając zawód technika elektroradiologa. W zawodzie pracuje od roku. Miła, wesoła osoba z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Swoją pracę stara się wykonywać na najwyższym poziomie. W wolnym czasie spędza czas na zwiedzaniu zabytkowych miejsc.

Anna Marszałek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W roku 2013 uzyskała dyplom licencjata elektroradiologii. W 2015 roku ukończyła studia II stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalnością Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. W pracy ceni sobie bezpieczeństwo pacjenta oraz pełen profesjonalizm. Wolny czas stara się spędzać bardzo aktywnie, lubi długie górskie wędrówki oraz wycieczki rowerowe.

Joanna Charzewska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku zdobyła tytuł technika elektroradiologii. Swoją medyczną karierę rozpoczęła w Pracowni DiagDent. Ceni sobie indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze stara się jak najlepiej wykonywać powierzone zadania. Po pracy, w wolnym czasie lubi aktywnie odpoczywać na zewnątrz, a czasem wyciszyć się czytając książki.

Angelika Szynkar

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie zdobyła licencjat z elektroradiologii w 2015 roku, a tytuł magistra w 2017 roku. Lubi pracę z ludźmi i dla ludzi. W wolnym czasie rozwija swoje pasje i planuje kolejne podróże.

Krzysztof Głowacki

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego I Wydziału Lekarskiego na kierunku Elektroradiologia oraz Wydziału Nauki o Zdrowiu kierunek Zdrowie Publiczne ze specjalnością Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie, gdzie wykonywał badania rentgenodiagnostyki klasycznej oraz badania tomografii komputerowej. Cały czas chętnie poszerza swoją wiedzę, a bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Justyna Świętochowska

Magister Elektroradiologii. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W pracy ceni sobie miła atmosferę w zespole oraz zadowolenie pacjentów. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie, w gronie przyjaciół i rodziny. Miłośniczka sportu i zdrowego stylu życia.

Laura ABD-Eddaimi

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie zdobyła tytuł magistra elektroradiologii. W 2016 roku otrzymała uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej. Jej pasją są podróże, lubi poznawać nowych ludzi dzięki którym może spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.