DIAGDENT na targach Warsaw Dental Medica Show

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 5-7 września 2019 r. pojawimy się jako wystawca podczas Warsaw Dental Medica Show – międzynarodowych targów stomatologii i medycyny estetycznej, organizowanych w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zapraszamy na stoisko D05!

Warsaw Dental Medica Show to wydarzenie, podczas którego prezentowane są produkty i usługi dedykowane lekarzom stomatologom oraz lekarzom medycyny estetycznej. Od 5 do 7 września będzie można nas spotkać w halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie na stoisku D05.

Podczas Warsaw Dental Medica Show będzie można uzyskać informacje m.in. o naszym Portaleu Lekarza – portalu stworzonym dla lekarzy stomatologów i laryngologów. Jest to platforma on-line poprzez którą można kierować pacjentów na badania do pracowni DIAGDENT. Wyniki badań są dostępne od razu po ich wykonaniu, a sam portal jest dostępny 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie – wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Dla lekarza oznacza to wygodę oraz oszczędność czasu.

Nasze pracownie radiologii stomatologicznej DIAGDENT, to sieć placówek wyspecjalizowanych w wykonywaniu stomatologicznych badan obrazowych: RTG, pantomogramu, cefalometrii oraz tomografii komputerowej 3D – przy użyciu najnowocześniejszego, najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Do zobaczenia na początku września na targach!

2019-09-27T13:19:25+02:00 23 sierpnia 2019|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.