Dlaczego Diagdent

Diagdent to wysokiej jakości badania, bezpieczeństwo, przystępne ceny i profesjonalna, przyjazna obsługa pacjenta. Mamy aż pięć pracowni na terenie Warszawy: na Saskiej Kępie, Białołęce, Ursynowie, Włochach i Bielanach, ulokowane z myślą o tym, by pacjent miał do nas blisko z każdego miejsca w stolicy, czy jej okolicach. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – do pracowni DIAGDENT dotrzesz w 15-20 minut.

Wykwalifikowany zespół elektroradiologów oraz obsługi klienta dba nie tylko o wysoką jakość badań, ale także o komfort twojej wizyty w placówce, a wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego i radiologicznego.

Na wizytę również nie trzeba długo czekać. Dzięki dogodnym terminom i 5 placówkom w całej Warszawie, wykonanie badania wraz z dojazdem do naszej pracowni zajmuje około 30 minut.

Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespół

Współczesna stomatologia nie może obyć się bez nowoczesnej diagnostyki obrazowej. RTG zębów, cefalometria, pantomogram oraz tomografia komputerowa CBCT to badania, które pozwalają na precyzyjne zobrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta, postawienie odpowiedniej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia. W pracowniach DIAGDENT w Warszawie badania wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego w swojej klasie sprzętu firmy Carestream, w  bardzo ścisłej współpracy z Twoim dentystą!

Nasz sprzęt

Pracownie radiologii stomatologicznej i laryngologicznej DIAGDENT to nowoczesne placówki, w których wykonać można pełen zakres około 20 badań obrazowych: RTG punktowe, pantomogram, cefalometrię oraz tomografię CBCTwybranego obszaru twarzoczaszki.

Największym powodem do dumy jest nasz zespół – doświadczeni specjaliści, dla których praca jest jednocześnie pasją. Pacjenci nie są dla nas kolejnymi przypadkami, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu należytą uwagę. W Diagdencie jesteś zawsze w dobrych rękach!

Zobacz nasz zespół

Wysoka jakość badań

  • Ponad 2000 współpracujących dentystów
  • Najnowocześniejszy sprzęt
  • Dwustopniowa kontrola jakości

Profesjonalna i przyjazna obsługa pacjenta

  • Doświadczeni elektroradiolodzy
  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa radiologicznego ALARA
  • Około tysiąca pozytywnych opinii wystawionych przez pacjentów
  • Dogodne terminy zapisów

Nasze placówki
Godziny otwarcia placówek Pon-pt: 8.00-20.00 Sb: 9.00-15.00

DIAGDENT SASKA KĘPA
(Praga Południe)

ul. Brazylijska 13
03-946 Warszawa

22 416 31 17

Wyznacz trasę

DIAGDENT URSYNÓW
(okoliceStokłosy)

Pasaż Ursynowski 1/U6
02-782 Warszawa

22 644 00 05

Wyznacz trasę

DIAGDENT BIELANY
(okoliceMłociny)

ul. Przy Agorze 11a
01-960 Warszawa

22 126 69 42

Wyznacz trasę

DIAGDENT BIAŁOŁĘKA
(okolice Factory Annopol)

ul. Białołęcka 166D
03-253 Warszawa

22 675 77 10

Wyznacz trasę

DIAGDENT WŁOCHY
(okoliceWłochy)

ul. Zdobnicza 8
02-439 Warszawa

22 299 13 05

Wyznacz trasę

Diagdent - Pracownie Radiologii Stomatologicznej i Laryngologicznej
Akceptujemy:

Diagdent w social mediach:
© DiagDent - Wszelkie prawa zastrzeżone