Kodak Carestream CS 8100 SC 3D

Kodak Carestream CS 8100 SC 3D 2020-06-12T15:48:53+02:00

Tomograf CS 8100 SC 3D to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej uniwersalnych urządzeń wykorzystywanych we współczesnej stomatologii. Jest to jednocześnie tomograf CBCT i pantomograf z modułem cefalostatycznym. Przy jego użyciu można wykonywać zdjęcia fragmentaryczne, projekcje stawów skroniowo-żuchwowych, zatok oraz zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe.

Możliwości urządzenia

  • Jako pantomograf posiada funkcję równoległych skanów warstwowych, dzięki którym można określić np. położenie zębów nadliczbowych oraz zatrzymanych.
  • Jest wyposażony w proste w obsłudze, a jednocześnie zaawansowane technologiczne oprogramowanie 3D, umożliwiające m.in. planowanie zabiegów implantologicznych.
  • Posiada specjalistyczne filtry ortodontyczne, pozwalające na precyzyjną wizualizację struktur anatomicznych.
  • Gwarantuje bardzo wysoką rozdzielność przy wyjątkowo krótkim czasie badania 3D.

Zastosowanie

Tomograf CS 8100 SC 3D znajduje zastosowanie m.in. w diagnostyce oraz leczeniu implantologicznym, ortodontycznym, periodontologicznym, a także w stomatologii ogólnej oraz chirurgii stomatologicznej.

Właściwości

Tomograf CS 8100 SC 3D charakteryzuje się obecnością technologii Dose Imaging 3D, dzięki której dawka promieniowania potrzebnego do wykonania zdjęcia została zredukowana aż o 87%.

W której placówce się znajduje?

Tomograf CS 8100 SC 3D znajduje się w placówkach DIAGDENT przy:

  • ul. Białołęckiej 166D na Białołęce
  • ul. Zdobniczej 8 na Włochach.
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.