Diagdent Ursynów najnowocześniejszą pracownią w Polsce

Już od kilku miesięcy w naszej pracowni na Ursynowie korzystamy z najbardziej inteligentnego systemu CBCT na świecie – CS 9600. Dla nas to jednak za mało.

Praktycznie żadne leczenie ortodontyczne nie może obyć się bez profesjonalnie wykonanej cefalometrii.

Wychodzą na przeciw Państwa oczekiwaniom jako pierwsza pracownia radiologii stomatologicznej w Polsce wyposażyliśmy swoją pracownię na Ursynowie w przystawkę cefalometryczną do najlepszego tomografu na rynku – CS 9600. Tym samym Diagdent Ursynów to w tej chwili najnowocześniejsza pracownia w Polsce.

Nowa przystawka cefalometryczna pozwala uzyskać najlepsze w swojej klasie obrazy cefalometryczne zwykorzystaniem najnowszej technologii skanowania, przetwarzania obrazu i automatycznego tracingu. Najnowocześniejsza technologia Tomosharp – w połączeniu z pozycjonowaniem opartym na sztucznej inteligencji i najnowocześniejszym algorytmie przetwarzania – zapewnia krystalicznie czyste obrazy cefalometryczne. Jako pierwsi w Polsce przy wykorzystaniu tomografu CS 9600 wykonujemy zdjęcia cefalometryczne z wykorzystaniem automatycznego wykrywania punktów anatomicznych które umożliwia lekarzowi wykonanie bardzo precyzyjnej i szybkiej analizy cefalometrycznej.

Wyjątkowa precyzja zdjęć cefalometrycznych czyni nasz nowy zakup idealnym systemem dla lekarzy dentystów, którzy pragną nowego poziomu precyzji.

To wszystko przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i zasady ALARA (as low as reasonably achievable). Dzięki nowoczesnemu sprzętowi w pracowni Diagdent Ursynów mamy możliwość wykonywania tzw. fast scanów, które, przy zachowaniu wysokiej jakości zdjęć, generują niższą nawet o kilkadziesiąt procent dawkę promieniowania.

Zapraszamy do naszej pracowni na Ursynowie – w pobliżu stacji Metro Stokłosy – w celu wykonania najlepszych zdjęć cefalometrycznych.

Diagdent Ursynów, Pasaż Ursynowski 1 lok. 6, tel. 22 644 00 05.

Zapraszamy

 

 

2020-06-24T12:06:19+02:00 24 czerwca 2020|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.