Kodak CS 9600 – tomograf najnowszej generacji w pracowniach DIAGDENT

W placówkach DIAGDENT przy ul. Brazylijskiej 13 na Saskiej Kępie i przy Pasażu Ursynowskim 1 na Ursynowie tomografia komputerowa wykonywana jest przy użyciu tomografu Kodak Carestream CS 9600 – jednego z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na rynku, mającego bardzo szerokie zastosowanie we współczesnej, stomatologicznej diagnostyce obrazowej.

Tomograf Kodak CS 9600 miał swoją polską premierę w 2018 r. podczas Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE w Poznaniu i z miejsca stał się absolutną rewolucją w radiologii stomatologicznej. W porównaniu do wcześniejszych modeli, Kodak CS 9600 zapewnia najwyższą precyzję obrazów diagnostycznych oraz możliwość uzyskania aż 14 różnych pól obrazowania o wymiarach od 4×4 cm do 16×17 cm. Wszystko to uzyskać można przy maksymalnym obniżeniu dawki promieniowania – pełnowartościowe pod względem diagnostycznym zdjęcie tomograf CS 9600 wykonuje przy emisji zaledwie od 5 do 14-19 μSv promieniowania rentgenowskiego – jest to nawet 85% mniej niż w przypadku innych sprzętów. Dzięki temu badanie jest jeszcze krótsze i bezpieczniejsze dla pacjenta.

 

Uniwersalny system wielofunkcyjny 5 w 1

 

Kodak CS 9600 – nowoczesne funkcjonalności dla lekarzy

Tomograf Kodak CS 9600 to nie tylko skrócenie czasu badania i zwiększenie bezpieczeństwa pacjenta. To także  bardzo przyjazne użytkownikowi oprogramowanie do przeglądania tomografii z wieloma funkcjonalnościami niedostępnymi użytkownikom przeglądarek innych producentów.

Kodak CS 9600 oferuje wiele opcji:

  • obrazowanie panoramiczne oraz skanowanie wycisków przeznaczonych do systemu CAD/CAM,
  • funkcja CS MAR umożliwia znaczącą redukcję tzw. artefaktów, co pozwala na zestawienie dwóch obrazów – z filtrem lub bez niego,
  • urządzenie obejmuje polem obrazowania nawet czubek nosa pacjenta – jest to opcja niedostępna w jakimkolwiek innym tomografie dostępnym na rynku,
  • system kamer umożliwia specjaliście wykonującemu badanie stały podgląd pozycji pacjenta.

 

Kodak CS 9600 – Face Scan i badanie objętości dróg oddechowych

Dzięki funkcji badania objętości dróg oddechowych nasze pracownie na Saskiej Kępie i Ursynowie poszerzają portfolio badań dla lekarzy laryngologów.

Funkcja Face Scan pozwala na rekonstrukcję twarzy osoby badanej przez połączenie powierzchni z modelem 3D oraz obrazem CBCT. Wszystko to sprawia, że tomograf Kodak CS 9600 znajduje zastosowanie w diagnostyce i planowaniu leczenia:

  • implantologicznego,
  • ortodontycznego,
  • periodontologicznego,
  • chirurgicznego,
  • protetycznego.

 

 

Tomograf Kodak CS 9600 pozostaje do dyspozycji pacjentów pracowniach DIAGDENT na Saskiej Kępie i na Ursynowie) – zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

2020-02-03T20:21:43+01:00 3 lutego 2020|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.