Nowy tomograf na Bielanach

Niedawno wyposażyliśmy naszą placówkę na Bielanach w tomograf CS 9600. Najnowocześniejsza maszyna do diagnostyki obrazowej zagościła więc już w trzeciej placówce DIAGDENT.

Najnowocześniejsze pracownie w Polsce

W DIAGDENT stawiamy tylko na najnowszy sprzęt do diagnostyki obrazowej RTG. Teraz najświeższe modele tomografów Kodak goszczą już w trzech naszych placówkach – na Saskiej Kępie, Ursynowie i od niedawna – na Bielanach! Od wielu lat ufamy marce Carestream, ponieważ zastosowana w ich sprzętach technologia pozwala na maksymalne skrócenie czasu ekspozycji pacjenta na wiązkę promieniowania, a co za tym idzie, uzyskanie precyzyjnych wyników i zachowanie zasady ALARA, czyli As Low As Reasonably Achievable.

Kodak CS 9600 daje możliwość wykonywania zdjęć w wielu projekcjach. Dzięki specjalnym nakładkom można za jego pomocą przeprowadzać badania cefalometryczne i pantomograficzne. CS 9600 wyposażony jest również w opcję wykonywania tzw. Fast Scanów – szybkich zdjęć RTG zmniejszających otrzymywane dawki promieniowania nawet o kilkadziesiąt procent.

 

Automatyzacja pracy

Niezwykła precyzja CS 9600 jest zapewniona dzięki specjalnym automatycznym systemom wspomagającym pracę elektroradiologów. Tomograf jest wyposażony w kamery pozwalające na ciągły podgląd pozycji pacjenta czy asystenta pozycjonowania, który dokładnie wylicza, pod jakim kątem do obrazowanego miejsca musi znajdować się głowica urządzenia.

2020-11-20T11:27:05+01:00 20 listopada 2020|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.