Zapisy na badania przez platformę Znanylekarz.pl

Szanowni Państwo

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że jako pierwsza pracownia radiologii stomatologicznej w Polsce, firma Diagdent została strategicznym partnerem serwisu internetowego Znanylekarz.pl.

W ostatnich dniach we współpracy z naszym partnerem uruchomiliśmy możliwość zapisów na badania na nowo powstałej platformie ZnanyLekarz Badania gdzie mogą Państwo dokonywać zapisów on-line na wizyty do wszystkich naszych placówek na: Saskiej Kępie, Białołęce, Ursynowie, Włochach i Bielanach.

Mamy nadzieję, że wspólnie budowana platforma zapisów na badania radiologiczne przyczyni się do ułatwienia w korzystaniu z badań radiologicznych niezbędnych w diagnostyce stomatologicznej.

 

Aby zapisać się na badania przez serwis ZnanyLekarz Badania kliknij tutaj

2020-06-17T10:48:23+02:00 25 maja 2020|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.