Komunikat ws. koronawirusa SARS-COV-2

Szanowni Państwo

 

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia koronawirusem w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo wprowadziliśmy niewielkie zmiany w funkcjonowaniu naszych placówek.

Tak jak do tej pory nasze placówki na Saskiej Kępie, Białołęce, Ursynowie i Włochach pozostają otwarte i przyjmują pacjentów.

GODZINY OTWARCIA

Godziny otwarcia naszych placówek ulegają jednak zmianie. Wszystkie nasze lokalizacje pozostają otwarte dla Państwa jednakże w zmienionych godzinach – szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod poniższym linkiem

NOWE GODZINY PRACY PLACÓWEK DIAGDENT

lub telefonicznie dzwoniąc na numery 22 416 31 17.

ZAPISY

Czasowo wprowadzamy zapisy na badania – dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa dajemy możliwość telefonicznego zapisania się na konkretną godzinę. Numery telefonów do placówek znajdą Państw w zakładce Kontakt. Udostępniamy również numer ogólny do zapisów – 22 416 31 17. Nadal jednak, jeżeli Państwo chcą, mogą do nas przyjść bez zapisów.

SKIEROWANIA ELEKTRONICZNE

W związku z wymogami prawa atomowego, niezbędne jest posiadanie skierowania na badanie radiologiczne – aby zminimalizować ryzyko wynikające z zaistniałej sytuacji honorujemy skierowanie w wersji elektronicznej – poproś swojego lekarza aby wystawił skierowanie i przesłał nam zdjęcie skierowania via mms lub na adres info@diagdent.pl

Zapytaj lekarza czy korzysta z PORTALU LEKARZA – jeśli tak, poproś aby wystawił skierowanie on-line.

JEDNA OSOBA W PLACÓWCE

Prosimy Państwa również o to aby Państwo wchodzili do naszych placówek i przebywali w nich pojedynczo – mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze.

Prosimy również o stosowanie się do próśb i poleceń naszego personelu mających na celu zapewnienia Państwu maksymalnego bezpieczeństwa w zaistniałej sytuacji. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie prosimy życzliwość i zrozumienie.

W godzinach (pn-pt 9-20, sb 10-14) pracownicy Działu Obsługi Klienta udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji pod numerami:

22 416 31 17, 537 613 444, 731 111 125

Prosimy o wyrozumiałość w związku z pewnymi niedogodnościami.

Życząc wszystkim dużo zdrowia, zapraszamy do naszych placówek.

Zespół Diagdent

2020-04-30T12:00:06+02:00 16 marca 2020|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.