Nowa placówka DIAGDENT na Ursynowie!

Pracownie Radiologii Stomatologicznej DIAGDENT, oferujące usługi diagnostyczne w Warszawie, otwierają kolejną przychodnię – na Ursynowie. Od 14 maja br. pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy i radiologów w nowej lokalizacji – przy Pasażu Ursynowskim 1, w pobliżu stacji metra Stokłosy. 

W pracowniach DIAGDENT oferujemy Pacjentom szeroki zakres nowoczesnych badań obrazowych z zakresu stomatologii: punktowe zdjęcia RTG, pantomograf, tomografię komputerową CBCT oraz zdjęcia cefalometryczne. Od 14 maja ze świadczonych przez nas usług korzystać mogą nie tylko mieszkańcy Pragi, Saskiej Kępy i Białołęki, ale również Pacjenci z Ursynowa i okolic – nasza nowa pracownia zlokalizowana jest przy Pasażu Ursynowskim, niespełna 500 m od stacji metra Stokłosy, w sąsiedztwie marketu E.Leclerc, na tyłach parkingu P+R. Do pracowni można również wygodnie dojechać liniami autobusowymi nr 179, 193, N37, 401 oraz 737.

Nowoczesna diagnostyka stomatologiczna na Ursynowie

Pracownia DIAGDENT na Ursynowie to szybki dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki stomatologicznej: badania wykonujemy bez konieczności wcześniejszych zapisów, a ich wyniki są dostępne od razu po zakończeniu – bezpośrednio w pracowni lub on-line.

W pracowni DIAGDENT na Ursynowie do dyspozycji Pacjentów pozostaje nowoczesny i bezpieczny sprzęt diagnostyczny, w tym tomograf CS 8100 SC 3D, który w mało inwazyjny sposób umożliwia wykonanie zdjęcia cefalometrycznego, pantomogramu oraz tomografii 3D. Uzyskane dzięki niemu obrazy cechują się bardzo wysoką rozdzielczością i wartością diagnostyczną, przy zachowaniu minimalnych dawek promieniowania. To gwarancja dokładności badania połączonej z Państwa bezpieczeństwem!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich Pacjentów zainteresowanych szybką, nowoczesną i mało inwazyjną diagnostyką stomatologiczną na Ursynowie do kontaktu telefonicznego pod numerem:          22 644 00 05 

2018-11-02T17:30:46+01:00 12 maja 2018|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.