Nowa pracownia DIAGDENT we Włochach

diagdent wlochyZ wielką przyjemnością informujemy, że 3 czerwca br. działalność rozpoczęła pracownia DIAGDENT we Włochach, przy ul. Zdobniczej 8, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Warszawa-Włochy. Dzięki temu nowoczesna diagnostyka stomatologiczna oferowana w placówkach DIAGDENT jest jeszcze lepiej dostępna dla mieszkańców stolicy oraz okolicznych miejscowości.

Do trzech dotychczasowych pracowni DIAGDENT – na Pradze, Białołęce i Ursynowie – z początkiem czerwca dołączyła czwarta! Wszystkie osoby potrzebujące nowoczesnej diagnostyki obrazowej – stomatologicznej lub laryngologicznej – zapraszamy do pracowni DIAGDENT we Włochach, przy ul. Zdobniczej 8.

Jednym z najważniejszych atutów nowej placówki DIAGDENT jest właśnie dogodne położenie. Nowa pracownia zlokalizowana jest zaledwie 400 m od stacji PKP Warszawa-Włochy, można do niej również dojechać autobusami linii 127, 189, 194, 206, 228 oraz 716.

diagdent wlochy recepcja

Dzięki temu pracownia we Włochach jest dostępna m.in. dla mieszkańców Bemowa, Ursusa, Woli i Ochoty, a także Piastowa, Pruszkowa i okolic. Także pacjenci dojeżdżający pociągiem z okolic Żyrardowa, Sochaczewa, Błonia oraz Ożarowa Mazowieckiego, dzięki niewielkiej odległości naszej placówki od stacji PKP, mają możliwość łatwego i szybkiego skorzystania z nowej placówki DiagDent na Włochach.

Z innych dzielnic Warszawy oraz sąsiednich miejscowości można do nas dojechać również samochodem – do dyspozycji pacjentów pozostaje kilka miejsc parkingowych na terenie placówki, a także na zlokalizowanej tuż obok ul. Cienistej.

Pracownia DIAGDENT we Włochach – zakres usług

W placówce DIAGDENT we Włochach skorzystać można z pełnego zakresu nowoczesnych i bezpiecznych stomatologicznych badań obrazowych:

diagdent wlochy pantomogramBadania wykonywane są przy pomocy tomografu CS 8100 SC 3D, który przy wykorzystaniu minimalnej dawki promieniowania zapewnia najwyższą jakość i szczegółowość uzyskiwanych obrazów.

W pracowni DIAGDENT we Włochach wykonujemy badania bez konieczności wcześniejszych zapisów. Pacjent otrzymuje wynik bezpośrednio po ich zakończeniu – w pracowni lub w postaci maila wysyłanego na podany adres. Jeśli istnieje taka potrzeba zasygnalizowana przez lekarza zlecającego, nasi specjaliści mogą również wykonać profesjonalny opis badania.

Nowa placówka DIAGDENT czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 22 299 13 05 oraz pod adresem mailowym info@diagdent.pl. Zapraszamy do kontaktu!
2019-06-13T10:13:13+02:00 13 czerwca 2019|
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.

Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Provital - Diagdent s.c.) jedynie do kontaktu ze mną.